Збірна України 3 години тому 599
Грузія вдома поступилась Албанії - як виглядає турнірна таблиця Ліги націй в нашій групі | 19-27
Суперники збірної України за групою 1 дивізіону B Ліги націй-2024/25 провели свій матч 4-го туру – Грузія вдома у Тбілісі зазнала поразки від Албанії.

Ліга націй-2024/25. Дивізіон В. Група 1. 4-й тур

Грузія – Албанія – 0:1 (0:0)

• Гол: Асллані, 48.

Єдиний гол у матчі був забитий у дебюті другого тайму – на 48-й хвилині відзначився 22-річний півзахисник Інтера Крістьян Асллані.

****

В матчі Україна - Чехія фінальний свисток зафіксував нічию. Результат вкрай невдалий для нашої збірної – Україна з чотирма очками залишилась четвертою у своїй групі. Чехія видерлась у лідери з сімома заліковими балами. У Грузії та Албанії нині по шість пунктів.

У листопаді, нагадаємо, на Україну чекають два заключні виїзні поєдинки – 16 листопада вона в Батумі протистоятиме Грузії, а 19 листопада в Тирані – Албанії.