Світовий футбол 13 годин тому 1296
Іспанія розгромила Сербію, Луческу продовжує йти без втрат, Білорусь пропустила від Жерсона Родрігеса - результати вівторка Ліги націй | 19-27
У вівторок, 15 жовтня, відбулося 8 матчів 4 раунду Ліги націй УЄФА сезону-2024/2025.

Головною сенсацією ігрового дня стала зустріч між Шотландією і Португалією, який завершився внічию 0:0. Португалія вперше не виграла у поточному розіграші Ліги націй.

В інших матчах Іспанія не мала проблем із Сербією. Справжній гольовий триллер влаштувати збірні Польщі та Хорватії, які зіграли 3:3, також плодовитий на голи був двобій між Данією та Швейцарією (2:2).

У лізі С Білорусь не змогла взяти верх над Люксембургом, Литва програла Румунії, Північна Ірландія декласувала Болгарію, а Косово Кіпр.

• Вилучення: 77 – Лівакович

У групі А1 Польща на своєму полі спробувала взяти реванш у Хорватії за поразку у першому матчі (0:1). Вже на старті зустрічі Зєліньскі вивів господарів вперед (гол переглядали на предмет порушення правил перед взяттям воріт, але фол не зафіксували). Гості не знітились і в середині тайму провели бойову шестихвилинку, протягом якої поляки повністю провалились, пропустивши одразу три голи.

В середині другого тайму Шиманскі завдяки передачі Лєвандовскі відновив статус-кво, а згодом Хорватія залишилась у меншості – Ліваковіч за брудний фол заробив червону картку. Більше жодній з команд забити не вдалось.

Шотландія – Португалія 0:0

Шотландія вистояла проти Португалії, втримавши безгольову нічию і набрала перше очко у чотирьох матчах. Португалія з 10 пунктами залишається лідером квартету. За нею розташувались Хорватія (7 балів) та Польща (4 очки).

Ліга С

Північна Ірландія – Болгарія 5:0

• Голи: 1:0 – 15 Прайс, 2:0 – 29 Прайс, 3:0 – 32 Мітов (аг), 4:0 – 81 Прайс, 5:0 – 89 Мадженніс

Білорусь – Люксембург 1:1

• Голи: 1:0 – 54 Політевич, 1:1 – 78 Родрігес (пен)

Поплічники росіян втратили очки у формально домашньому матчі з Люксембургом і позбулися лідерства. Приємно, що в складі гостей відзначився форвард київського Динамо Жерсон Родрігес.

Литва – Румунія 1:2

• Голи: 1:0 – 7 Кучіс, 1:1 – 18 Марін (пен), 1:2 – 65 Дрегуш

Матчі між Литвою і Румунією команди реалізували одразу два 11-метрових: за господарів відзначився форвард Цельє Армандас Кучіс, за гостей – опорник Емполі Разван Марін. Що цікаво, обидві «точки» були призначені за гру захисників рукою. У другому таймі Румунія завдяки голу Деніса Дрегуша вирвала перемогу і продовжила йти турніром без жодної втрати очок.

Косово – Кіпр 3:0

• Голи: 1:0 – 30 Ррахмані, 2:0 – 52 Краснікі, 3:0 – 71 Сахіті