Експрес-аналіз матчу «Оболонь» - «Динамо»

Динамо Київ 2 години тому 174
Експрес-аналіз матчу «Оболонь» - «Динамо» | 19-27
Журналіст та блогер Михайло Смоловий проаналізував переможний матч київського «Динамо» проти «Оболоні» (1:5).

Стисло після першого тайму (0:3):

⁃ на 90% основний склад, не вистачає лише Ярмоленка, тому не повинно бути розмов про мотивацію та зігранність

⁃ вже по першим хвилинам стає зрозуміло, що легкої прогулянки може й не бути, Оболонь проактивна, навіть занадто

⁃ лише на хвилині пʼятій (момент Ваната) Динамо створило момент гідний Динамо, до того було більше хаосу

⁃ поки подобаються дві речі: агресія Оболоні та бажання грати сміливо плюс спроби діагоналити у напрямку вільного простору Михавка

⁃ ооох, Шапаренко зміг те, що не вдалося проти чехів, і забив в більш складній ситуації, немає питань до гри в зоні завершення попри те, що пас з флангу, який потім доїли, віддавав…Ванат (0:1)

⁃ гол на початку - це улюблений фінт нинішнього Динамо; кияни зараз зосередженні на результаті, тож тепер можна зосередитися на грі по рахунку, і в УПЛ поки виходить

⁃ Ярмоленко віддає пенальті Буяльському, Буяльський віддає пенальті Ванату, кругоообіг пенальті в Динамо (0:2); пенальті власне наслідок гри в транзиціі, Ванат отримав можливість атакувати глибину та скористався нею

⁃ Кабаєв схоже зрозумів де він на всі 100%, якщо в атаці його помітно мало, то в захисті грає справно, заходить в середину сфолити, йде разом зі своїм гравцем, що забігає під партнера, виносить навіс в низькому блоці, ось такий вигляд має дисципліна

⁃ станом на 25 хвилину Оболонь більше нагадує ЛНЗ у матчі проти Шахтаря, ніж Колос, наприклад, постійно когось гублять, але продовжують їсти кактус, стікаючи кровʼю; однак, один гол змінить радикально все

⁃ поки Динамо на рідкість зібране на подачах та навісах, це радує

⁃ ну, це вже відвертий жопотрах, віддавати Ванату стільки глибини зі своїм проактивним футбол, то жесть, однак відзначимо передачу Бражка, ось це зразок яскравого вертикального футболу по результату (0:3); треба під хет-трік нападника підвести, бо в пресі забагато пиздьожу від колишніх футболістів та тренерів стосовно персони Владислава

⁃ електрик поки не створює проблем захисту Динамо, порекомендую Співаковському звернути увагу на актора-початківця

⁃ Попов вже вкотре знаходить в глибині Ваната, ледь третій не стався, загалом проактивність Оболоні вилазить боком, бо проактивно грають і ЦЗ Динамо, що Михавко, що Попов

⁃ Блізніченко за два степінги вже міг бути вилучений, але це УПЛ та 0:3

⁃ ставка на Караваєва поки не працює, Кабаєв в тіні, а Олександр не може використати на користь команди більшість ситуацій

Стисло після другого тайму (1:5):

⁃ Кабаєв поборовся за лонгбол Дубінчака, відтер Грисьо та покотив Караваєву, що нарешті виправдав свій вихід в старті (0:4); вертикальний футбол заходить киянам, не вийобуються, як збірна в тікі-таку, з іншого боку зрозуміло, чому ніхто у тікі-тачній збірній не грає, а грає Шахтар повним складом після тріумфу над ЛНЗ

⁃ очікую, що хтось з блаженних обовʼязково згадає Буяльського після матчу, тому для вас поясню, що коли є глибина для Ваната (другий та третій голи) або Дубінчак лупить в боротьбу на Кабаєва після стандарту, то Буяльський нахуй не потрібен взагалі, йому немає до чого привʼязатися, бо все відбувається дуже вертикально, немає затяжних позиційних розіграшів; тому очікувати від Віталія феєрії марно, а хто очікує - мало дивиться ігри киян

⁃ стандарти Оболоні часто були проблемою для Динамо, памʼятаєте ті легендарні 2:4 в минулому сезоні? обидва голи з них; Михавко вже вдруге забиває у власні ворота протягом останніх турів (1:4)

⁃ ва-банк йде Оболонь, могли б програти і 0:7 з такою проактивністю, але вже є гол, в автобус гратися за 0:4 сенсу немає

⁃ Ріцоллі схоже започаткував тренд після фолу Кампоса-Краснопіра, але 1:4 тому пох (рука Черненка та обличчя Ваната в штрафному)

⁃ от вже пішли більш затяжні атаки, на удар вивели Бражка (Шапаренко), і Володимир влучив в кут (1:5)

⁃ заміна Караваєва на Біловара - це, мабуть, подарунок на День Народження чи що? якщо серйозно,то це виглядає, як спроба потренуватися грі в трійку, ну, окей; Андрієвський? ну, тут точно подарунок на ДН, якщо Михайленко на лавці теж є

⁃ вийшов Герреро, але партнери вже дограють, тому це сміттєві хвилини, а журналісти потім доїбуться з питанням: «Де голи?»