Динамо Київ 2 години тому 219
«Динамо» експериментальним складом поступилось «Ромі», зазнавши третьої поразки у Лізі Європи – Довбик реалізував пенальті | 19-27
У поєдинку 3-го туру Ліги Європи «Рома» на своєму полі здолала «Динамо» (1:0).

Ліга Європи, 3-й тур

Рома – Динамо – 1:0

• Гол: Довбик, 23

Олександр Шовковський шокував вболівальників стартовим складом, залишивши у запасі одразу 7 гравців основи. Вже у неділю на киян чекає зустріч з Шахтарем в УПЛ і наставник «біло-синіх» намагається нівелювати перевагу «гірників», яку вони отримали, провівши свій матч з Арсеналом на день раніше.

Вже на старті зустрічі Рома провела першу небезпечну атаку по центру, але Довбику не дали пробити. Динамо якісно перекривало гравців суперника – римляни намагались змінювати фланги, застосовувати довгі передачі, але пройти захист киян не вдавалось.

Потроху Динамо вдалось взяти м'яч під контроль і відтіснити суперника від своїх воріт. На 16-й хвилині Рома знову спробувала закидання на Довбика, однак українець невдало обробив м'яч і Нещерет забрав. Господарі подали три поспіль кутові, останній з яких завершився ударом впритул від Н'Діка – прямо в руки кіперу Динамо.

На 23-й хвилині Михавко прихопив за труси Бальданці й той впав у штрафному. Арбітр вказав на пенальті, який чітко реалізував Довбик.

За трохи Бальданці змістився з правого флангу в центр, обіграв захисника і пробив метрів з 15-ти низом в дальній кут – повз стійку. Герреро у відповідь головою замикав навіс у штрафний – над воротами.

На 34-й хвилині Динамо втратило стовідсоткову нагоду зрівняти: Герреро з лівого флангу віддав діагональ на Тимчика, той прийняв на груди і пробив у протихід голкіперу – впритирку зі стійкою

Наприкінці тайму Тимчик на удачу віддав вперед, але Герреро зумів зачепитись за м'яч і з-під захисника пробити – Свілар вже у падінні зумів відбити. За мить м'яч після навісу Андрієвського зі стандарту затріпотів у штрафному, кияни тричі били, римляни тричі блокували, але останній удар був за Поповим. На жаль, арбітр взяття воріт не зарахував через офсайд.

По перерві Рома продовжила тиснути на ворота Динамо: Довбику не вистачило міліметрів, аби замкнути кутовий на дальній стійці. Шомуродов пробив з-за меж штрафного – дуже неточно. В середині тайму Пеллегріні зі штрафного обвів стінку, але докрутити у правий кут не вдалось. У відповідь Шапаренко прорвався лівим флангом у воротарський і прострілив на Бражка – захисник вибив на кутовий. За мить голкіпер Роми помилився на виході, але Михайленко не влучив головою в ближній кут.

Міг подвоювати перевагу господарів Шомуродов, але опинившись сам на сам з Нещеретом після передачі Дибали примудрився пробити повз ворота.

Перемога дозволила Ромі набрати 4 бали й піднятись на сімнадцяту сходинку турнірної таблиці Ліги Європи. Динамо без очок передостаннє.