Світовий футбол 2 години тому 324
Мудрик став героєм «Челсі» у матчі Ліги конференції – забив та оформив дубль з асистів | 19-27
Михайло Мудрик провів прекрасний матч за «Челсі» у Лізі конференцій.

Ліга конференцій 2024/25. 2-й тур

Панатінаїкос – Челсі – 1:4

• Голи: Пельїстрі, 64 – Фелікс, 22, 55, Мудрик, 49, Нкунку, 59 (пен.)

Українець не потрапив у заявку «синіх» на останній матч АПЛ проти Ліверпуля, тому мав чудовий шанс довести тренеру свою важливість.

Михайло вийшов у старті на поєдинок з Панатінаїкосом і зумів вразити вболівальників неймовірною грою. У екваторі першого тайму Мудрик протягнув м'яч по лівому фланзі і прострілив точно в ноги Феліксу, який в один дотик замкнув передачу українця.

Одразу по перерві Михайло до асисту записав ще й гол. Вінгер правильно вибрав позицію на дальній стійці й головою відправив м'яч у сітку після подачі Нету. Через декілька хвилин вдалось знову долучитися до гола – Мудрик відпасував на Фелікса, який з допомогою рикошету оформив дубль.

Футболіст збірної України настільки зарядився, що встигав давати прочухана своїм одноклубникам.

У підсумку зусилля Мудрика принесли Челсі легку перемогу з рахунком 4:1, яка стала для лондонців другою у поточному сезоні Ліги конференцій.