Експрес-аналіз матчу «Рома» - «Динамо»

Динамо Київ 2 години тому 364
Експрес-аналіз матчу «Рома» - «Динамо» | 19-27
У Римі на «Стадіо Олімпіко» відбувся матч 3-го туру основного етапу Ліги Європи, в якому київське «Динамо» протистояло місцевій «Ромі».

Рома – Динамо 1:0 (1:0)

• Гол: Довбик (23, пенальті)

Рома: Свілор – Анхеліньйо, Н'Діка, Ермосо, Залевськи, Кане, Ле Фе (Крістанте, 53), Челік, Пізіллі (Пеллегріні, 68), Бальданци (Дібала, 68), Довбик (Шомуродов, 53)

Динамо: Нещерет – Михавко, Попов, Біловар, Вівчаренко, Рубчинський (Бражко, 63), Андрієвський (Шапаренко, 63), Михайленко (Буяльський, 81), Тимчик, Волошин (Кабаєв, 63), Герреро (Ванат, 69)

Олександр Шовковський виставив на поєдинок другий склад, приберігши основу до всеукраїнського дербі проти Шахтаря в межах Української Прем'єр-ліги, яке відбудеться у неділю, 27 жовтня.

За Рому з перших хвилин грав український нападник Артем Довбик, який на екваторі першого тайму отримав змогу відзначитись з пенальті, коли Михавко сфолив проти Бальданці на лінії штрафного майданчика.

Форвард збірної України з 11-метрової позначки не схибив, відкривши рахунок у поєдинку. А на 53-й хвилині Довбик був замінений на Шомуродова.

Динамо ж могло до перерви зрівняти рахунок, якби не положення поза грою. Герреро пробивав із центру штрафного з відскоку, влучив у захисника, після чого Волошин із офсайду добив, що зафіксував лайнсмен.

У другому таймі Шовковський підсилив гру футболістами основного складу: вийшли Шапаренко, Кабаєв, Ванат та Буяльський. Інтрига зберігалася аж до фінального свистка: «біло-сині» показували конкурентну гру й мали всі шанси вирвати нічию, однак все ж не змогли зрівняти рахунок.

Відомий блогер та ведучий шоу «ТаТоТаке» Михайло Смоловий поділився своїми думками від перегляду цього поєдинку:

Стисло після 23-ї хвилини першого тайму (1:0):
  • двоповерховий автобус від Динамо - це цікаво, на першому поверсі Михавко, Попов та Біловар, на другому Рубчинський, Андрієвський та Михайленко, кондукторами на передніх та задніх дверях Вівчаренко та Тимчик
  • десь годину тому дійшло чому грав проти Оболоні Біловар, а тепер доганяю чому не вийшли Михайленко із Волошиним, Шовковський вже перед туром УПЛ все спланував, розуміючи ігровий час кожного; респект, виважено та продумано без емоцій
  • поки 15 хвилин потужного автобусу, навіть Герреро із Волошиним після виносів навмання підставилися під декілька фолів, воно робе поки; усіх в збірну (окрім панамця)
Стисло після решти матчу (1:0):
  • десь на хвилині 33-й Динамо створило найкращий момент за три матчі: Волошин налякав гравця Роми та перехопив, а Герреро виконав ідеальний пас у вільну зону на Тимчика, аби СаШо вважав зараз його основним, то в цьому моменті опинився Караваєв…
  • ого, краєм ока бачу як Тимчик наздогнав важкий мʼяч і запулив на Герреро від лицьової (це десь ~40ʼ), вже другий момент в матчі, де грає резерв, основа стільки ніколи не створювала
  • шо взагалі відбувається, хто в Динамо тепер має бути резервістами? хоч і з офсайду, але цей склад забиває після стандарту
  • в другому таймі Попов випускає Довбика при кутовому, ще один такий епізод і дуель можна вважати програною, але тренер Роми відчув момент, що Динамо зливається, Артема тренер зняв передчасно, Рома дограє по результату
  • якщо зараз, коли Рома вже подумки виграла матч, після замін Динамо рахунок зрівняє, то Шовковський чисто геній, ігрова практика для лідерів
  • але поки тихо, хіба удар після кутового налякав трибуни
  • загалом, як бачимо, то Динамо без основних вміє в автобус, якби ще й основа навчилася в автобус, то є сенс на наступний рік знову виходити в Єврокубки
  • лише разок захист ДК смачно покарали, коли Крістанте, Дібала та Шомуродов порізали киян, казах не забив; в решті досить спокійно
  • не 0:5, не 0:3, з більшою кількістю моментів (2), ніж буває в УПЛ, тому може колись буде краще, але не сьогодні; і вовки ситі, і вівці цілі - це найголовніше перед поєдинком в Києві у неділю

У четвертому турі турніру кияни 7 листопада зіграють проти угорського Ференцвароша, а римляни завітають у гості до англійського Тоттенгема.