«Бо вони настільки хороші! Зрештою вони стають успішними. Я дуже високої думки про їхню роботу. Думаю, їхня модель поведінки — пристрасть до вдосконалення, привнесення нових ідей, прагнення вчитися та практикуватися.
Розумію, що більшість із них тренують лише кілька років, наприклад, Вінні та Хабі Алонсо. Я бачу в їхній роботі багато з того, що уявляв собі, коли починав.
Я так радий за них, бо більшість із них – мої друзі. Дуже щасливий, що в них все добре. Вони мені дуже допомогли за час спільної роботи, виступаючи не лише як помічники тренерів, а й як тренери для гравців. Вінні та Хабі дуже допомогли мені», — наводить слова Гвардіоли TNT Sports.
Колишній захисник Венсан Компані тренувався під керівництвом Гвардіоли в Манчестер Сіті і зараз очолює Баварію. Екс-півзахисник Хабі Алонсо працював із Гвардіолою в «Баварії» і на даний момент тренує «Байєр».
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!