Мирон Маркевич: «Мав би випустити Лучкевича хоча б на заміну»

Футбол України 26 Травня, 10:52 192
Мирон Маркевич: «Мав би випустити Лучкевича хоча б на заміну» | 19-27
В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» досвідчений тренер Мирон Маркевич розповів, що йому подобалося у грі Валерія Лучкевича, коли він очолював Дніпро.


«Лучкевичу було лише 19 років. Підкупляла в ньому здатність працювати на максимумі всі 90 хвилин. Можливо, йому десь не вистачало техніки, але він нам дуже серйозно допоміг у чвертьфіналі та, особливо, у півфіналі. Чесно кажучи, думав, що в нього все дуже добре піде далі».

Також Маркевич зізнався, що мав би випустити Лучкевича на поле в фінальному поєдинку Ліги Європи проти Севільї, але тоді фахівець обрав Романа Безуса.

«Так, я дійсно мав би його випустити у фіналі хоча б на заміну. Обирав між ним та Безусом. Рома якраз перед фіналом забив Шахтарю, і я зробив вибір на його користь. Не скажу, що то була помилка – так склалось. Тоді дозволялось лише три заміни – зараз було б простіше», – сказав Маркевич.
  • У складі Дніпра Лучкевич відіграв 68 поєдинків, у яких відзначився шістьма голами та трьома гольовими передачами.
  • Цього сезону футболіст залишив Колос та став гравцем Динамо, зіграв за біло-синіх три поєдинки.