31 травня відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів, в якому зійшлися французький ПСЖ та італійський «Інтер». Підопічні Луїса Енріке не помітили опору суперника та розгромили міланський клуб з рахунком 5:0.
Незважаючи на тріумф, три футболісти ПСЖ не вважатимуться переможцями цього турніру – це нападники Марко Асенсіо, Рандаль Коло Муані та захисник Мілан Шкріньяр.
Справа в тому, що за правилами УЄФА футболіст не вважається тріумфатором Ліги чемпіонів, якщо його не було у заявці на фінальний матч. Усі три гравці взимку поїхали грати за інші команди і не могли бути у заявці на такий важливий матч.
Шкріньяр виступає в Туреччині за ««Фенербахче», Асенсіо поїхав до англійської «Астон Вілли», а Коло Муані виступає на правах оренди за італійський «Ювентус».
Якщо захисник не зіграв жодного матчу за ПСЖ у Лізі чемпіонів 2024/25, то двоє нападників провели по чотири поєдинки в єврокубках до зимового трансферного вікна.
Варто зазначити, що УЄФА виділило по 50 золотих та срібних нагород для ПСЖ та «Інтера», відповідно. Якщо керівництво французького клубу ухвалить таке рішення, то зможе віддати по одній медалі Асенсіо, Коло Муані та Шкріньяру, але офіційно УЄФА не вважатиме їх переможцями.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!