Україна драматично програла Данії у своєму першому матчі на Євро-2025 – 5 голів, фатальні рикошети

Збірна України 12 Червня, 21:03 555
Україна драматично програла Данії у своєму першому матчі на Євро-2025 – 5 голів, фатальні рикошети | 19-27
Молодіжна збірна України відкрила Євро-2025 U-21 матчем проти Данії.

Євро-2025 U-21, 1-й тур

Група D

Україна – Данія – 2:3

  • Голи: Волошин, 22, Брагару, 78 – Бішофф, 62, Бевінг, 81, Осула, 88

Україна у словацькому Прешові розпочинала свій четвертий молодіжний чемпіонат Європи. Суперником виступила Данія.

Вже на 5-й хвилині наша оборона провалилась і пустила за спини Серенсена, який влучив у поперечку. Грузинська бригада арбітрів зафіксувала офсайд, хоча на повторі все виглядало не так очевидно. У нас найбільш помітним був Ванат. Найкращий бомбардир УПЛ не встиг на простріл Рубчинського, а потім мав розкішний момент завдяки своєму пресингу на пару з Брагару.

На 22-й хвилині у нашої молодіжки все вдалося. Очеретько отримав передачу на прафому фланзі та виконав подачу-удар. Ванат м'яча чи то торкнувся, чи то ні, але Волошин для певності сам заніс м'яч у ворота. На щастя, Назарій не був у офсайді, тому став автором першого гола України на цьому Євро. УЄФА все ж записав асист на Очеретька.

За кілька хвилин Батагов заблокував небезпечний постріл Гааї, а більше шансів у Данії й не було. Мінімальна перевага України до перерви.

Другий тайм перетворився на справжню драму з 4 голами. Суперник підтиснув нашу збірну і закономірно зрівняв рахунок на 62-й хвилині. Перед цим Мельгоса замінив профільного захисника Романа на Брагару. Звідти і прийшли проблеми. Прострл долетів до Бішоффа, який прибрав універсала Динамо і «прошив» Нещерета – 1:1.

Україна продовжувала панічно відбиватись, кілька разів відверто пощастило, а на 78-й реабілітувався Брагару. Очеретько додав у свій доробок другий асист, відкотивши м'яч під чудовий кручений удар Максима.

На жаль, данці не тільки відігрались, а й вирвали перемогу.