Прес-аташе «Динамо»: «Після «Лаціо» ми зрозуміли, що грати в Гамбурзі - це помилка. Ми хотіли повернутися до Любліна, але нам не дали можливості»

Динамо Київ 19 Червня, 21:31 442
Прес-аташе «Динамо»: «Після «Лаціо» ми зрозуміли, що грати в Гамбурзі - це помилка. Ми хотіли повернутися до Любліна, але нам не дали можливості» | 19-27
Прес-аташе «Динамо» Андрій Шахов розповів про домашній стадіон киян на матчі Ліги Європи минулого сезону.

«Який може бути таргетинг, якщо всі клуби, на яких ми могли заробити продати квитки, ми всі грали на виїзді. «Реал Сосьєдад», «Рома». От ти конкретно німець, ти звик до чемпіонату Німеччини, чого ти маєш йти на матч «Динамо» Київ - РФШ? Ми планували вийти в Лігу чемпіонів, ну реально планували.

У нас був резервний стадіон заявлений як Люблін, це факт. Тобто ти завжди заявляєш перший стадіон, другий - резервний на випадок якогось ексцесу, але ми грали в Гамбурзі вже і не могли виїхати з того Гамбурга, вже якщо ми його заявили, якщо не було там поважної причини. УЄФА, навіть дивлячись на те що, це не наш рідний стадіон, не розглядав такої можливості, хоча були певні думки повернутися до Любліна вже під час основного етапу, це факт. Після «Лаціо» ми зрозуміли що це помилка, і ми хотіли її виправити, але нам вже не дали можливості», - пояснив Шахов.