Караваєв розповів, чому Себальйос не заграв у «Динамо», і пояснив, чому в Торреса шанси кращі

Динамо Київ 26 Червня, 21:27 885
Караваєв розповів, чому Себальйос не заграв у «Динамо», і пояснив, чому в Торреса шанси кращі | 19-27 Фото: ФК Динамо
Захисник «Динамо» Олександр Караваєв порівняв колишнього легіонера «Динамо» Браяна Себальйоса та чинного гравця киян Анхеля Торреса.

- У минулому сезоні була історія, коли був центральний захисник Браян Себальйос, і він надовго не затримався, хоча в єврокубках встиг вийти. Казали про те, що складна комунікація дуже з ним була. Він там не знав мови, якось мало з ким спілкувався. Зараз є такий футболіст, як Анхель Торес. І він є ще з кінця минулого сезону, зараз він вже прийшов медогляд, ми бачили фотографії. З ним якось вийшло більше комунікації?

- Комунікація краща, бо він розуміє англійську мову, тобто плюс-мінус всі розуміють і можуть щось сказати, донести і він розуміє. А коли от був Браян, була трішки складна комунікація, тому що він тільки на іспанській мові розмовляв, і це, звісно, ускладнювало. Але він показував, що він хоче вчитися.

Тобто гравці - молодці, нема такого, що там я от приїхав, робіть для мене все що завгодно, а я вже там буду щось показувати. Такого нема, всі гравці комунікують, стараються. Бачимо, що важко, тому що може не звикли до якихось виснажливих зборів чи ще щось, але вважаю, що все буде гаразд. Він набере через ці збори, і вже подивимось, коли вже будуть ігри. Тоді ми можемо вже сказати більш конкретніше про цього футболіста, - пояснив Караваєв.