Відомий український тренер Мирон Маркевич поділився спогадами про фінальний матч Ліги Європи 2014/15, в якому «Дніпро», яким він тоді керував, програв іспанській «Севільї» (2:3).
«Ми могли тоді перемогти, але вони були дуже досвідчені і постійно перемагали. Забили нам третій гол... Але хлопці провели сильну гру, вони віддали всі сили, я подякував їм за матч.
На жаль, тоді ми ще не знали, що це кінець «Дніпра».
Після матчу був банкет, на якому Коломойський сказав, що не просив виходити нас у фінал. Спочатку я не зрозумів цих слів, потім дійшло – він не хотів нам платити.
Він образився і рік не давав нам ні зарплат, ні премій. Він образився, що ми грали у фіналі. Бог йому суддя. Нашу команду розібрали фактично безкоштовно, хоча могли продати і заробити непогані гроші. Тим більше, у нас було багато талановитих гравців, і ми могли б зберегти команду», – сказав Маркевич.





