«Матч з «Пафосом» - це одна з найгірших ігор «Динамо», які я коли-небудь бачив. Бувають ігри, коли просто все не те. І тут немає що аналізувати абсолютно. На місці тренера і футболістів, їм просто треба посміятися над собою трішки, критично до себе поставитися. Посміхнутися і подумати: «Це з нами сталось», забути і йти далі. Йти далі, бо далі знову чемпіони. Іншої країни, але це теж буде нелегко. Це вже інший турнір, але далі чемпіони, через це буде складно.
Мені б хотілося, щоб «Динамо» було гнучкішим у тактичному плані. Можливо, треба трохи більше враховувати те, як діє суперник, щоб гравці «Динамо» з різними суперниками були трохи іншими. Щоб вони могли легше використовувати слабкі сторони суперника і справлятися з його сильними сторонами.
Як приклад - гра з «Епіцентром». Десь трохи «Епіцентр» спробував зіграти вище - тут же «Динамо» використовує правильні і прості речі, які дають результат. Це було зроблено відмінно», - запевнив Григорчук.






