Денис Хмельовський виступає на позиції опорного півзахисника і є вихованцем львівського футболу, повідомляє прес-служба клубу. Раніше він виступав за УФК Львів, Динамо U-17, Рух U-19 та Рух-2. Контракт гравця з Олександрією чинний до 31 травня 2027 року.
19-річний вінгер Олександр Якименко перші футбольні кроки робив у Полтаві. Виступав за Ворсклу U17, Шахтар U17, а також встиг спробувати свої сили у Бельгії, де грав за юнацьку команду Брюгге та клуб НКСТ. Останньою його командою був черкаський ЛНЗ. Його контракт розрахований до 30 червня 2026 року з опцією продовження на один рік.
Третім новачком Олександрії став 19-річний бразильський захисник Артур Голарт Родрігез, який приєднався на правах оренди з можливістю викупу з клубу Фалкон. Контракт оборонця з «містянами» чинний до 30 червня 2026 року.





