Яка буде позиція Зінченка та Яремчука? Власник «Ноттінгема» та «Олімпіакоса»: «Нехай росія залишить собі частину території України»

Збірна України 7 Вересня, 09:24 521
Яка буде позиція Зінченка та Яремчука? Власник «Ноттінгема» та «Олімпіакоса»: «Нехай росія залишить собі частину території України» | 19-27
Таку заяву зробив власник «Ноттінгема» та «Олімпіакоса» (де є українці Зінченко та Яремчук) Евангелос Марінакіс на саміті Economist Impact у Греції під час дискусії з експрем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном:
«Якщо ви припините фінансувати Зеленського, війна має закінчитися. Я б віддав перевагу тому, щоб більше не вбивали дітей, і нехай росія залишить за собою частину території України. Це справедливий компроміс. Але давайте зупинено війну», – заявив Марінакіс.

На що йому апелював Джонсон:

«Скільки України ви віддали б? Скільки України справедливо віддати агресору, щоб зупинити війну? Скільки Чехословаччини ви віддали б Гітлеру, щоб зупинити війну? Скільки Польщі? Скільки?»

Коли ж Марінакіс сказав, що це не одне і те ж, Борис відповів:

«Ні, це абсолютно те саме. Гітлер у 1930-х сказав: Це місце насправді німецьке. Тут повно німецькомовних. Цих німецькомовних ображають, їм не дають їхніх прав. Я піду і захищатиму їх. Саме те саме говорить Путін про Україну. Це ідентично».

Загалом Марінакіс дуже суперечлива особа, про яку ходить багато темних і брудних історій, що навіть нещодавно підкреслили вболівальники Кристал Пелас, вивісивши гротескний банер.

На ньому Евангелос прикладає пістолет до голови півзахисника Ноттінгема Моргана Гіббса-Вайта, який мав переходити в Тоттенгем, але грецький бізнесмен його не відпустив.

А поруч бульбашка з таким саркастичним написом: «Пан Марінакіс не причетний до шантажу, договірних матчів, торгівлі наркотиками чи корупції!»


Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK