Блогер про Бленуце: «YouTube-канал «Динамо» надає йому майданчик, він виходить і розповідає, як хитав маму товариша путіна, Аліну Кабаєву, всіх дітей, і тоді зникнуть усі питання»

Динамо Київ 8 Вересня, 12:55 361
Блогер про Бленуце: «YouTube-канал «Динамо» надає йому майданчик, він виходить і розповідає, як хитав маму товариша путіна, Аліну Кабаєву, всіх дітей, і тоді зникнуть усі питання» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий висловився про проблему з новачком «Динамо» Владиславом Бленуце, який потрапив у скандал із-за постів у Tik-Tok.

- Бленуце запостив скріншот якоїсь російської пісні, і це називають гріхом? В Україні найкращий мультик «Маша та ведмеді», який дивляться діти, а в Apple Store завжди якісь російські гурти, і в топ-3 хтось із них завжди є. Тому тут є певний цинізм.

З іншого боку все може вирішити одна історія. YouTube-канал «Динамо» надає Бленуце майданчик, він виходить і розповідає, як він хитав маму товариша путіна, Аліну Кабаєву, всіх дітей, і тоді, на мою думку, зникнуть усі питання. Але, напевно, «Динамо» на це не наважиться, бо раптом завтра зателефонують та запропонують кар'єру у «Краснодарі».

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK