Екс-гравець Динамо Київ та збірної України Олександр Алієв погоджується з тим, що не реалізував свій потенціал через не дотримання режиму протягом кар'єри.
«У 17 років, коли я почав грати, усі ті вчинки, які я робив, – я хотів би все це прибрати. Я робив би зовсім усе інакше. Моя голова, мої думки були б націлені лише на одне – на футбол. Правильно мені казав Ігор Суркіс: «Пограй у футбол, у тебе кар’єра 15-20 років. Пограй, зароби, а дівчатка нікуди не втечуть». Треба слухати старших. Я знаю, що Ігор Суркіс мені ніколи в житті не бажав поганого і досі не бажає.
Знаєте, я ніколи не буду нікому нічого розповідати. Я даю багато інтерв'ю, і зауважте, що в кожному інтерв'ю я завжди кажу: «Ніколи не повторюйте моїх помилок».
Є легендарний приклад — це Кріштіану Роналду, який сам себе зробив. А є, як кажуть, чудовий приклад — Олександр Алієв, який сам себе знищив. Ось і все.
Я всім дітям, футболістам-початківцям, кажу: «Хлопці, в першу чергу ви повинні думати про футбол, але не забуваючи, звичайно, школу. Гульки завжди будуть. Найголовніше: заробіть — і слава буде. Якщо гратимете в хорошому клубі — буде і слава, будуть і гроші. А потім усі відпочиватимете спокійно», – сказав Алієв в інтерв'ю передачі Влада vs Влащенко.
Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK






