Віктор Леоненко: «Він грає нижче за свій рівень. Чому цього не бачить Ребров?»

Збірна України 14 Жовтня, 11:37 592
 Віктор Леоненко: «Він грає нижче за свій рівень. Чому цього не бачить Ребров?» | 19-27 Фото: УАФ
Колишній футболіст київського «Динамо» оцінив гру Юхима Коноплі та Миколи Матвієнка.

Колишній футболіст київського «Динамо» Віктор Леоненко прокоментував гру та результат матчу збірної України проти Азербайджану, де підопічні Сергія Реброва здобули непросту перемогу з рахунком 2:1.

– Зі знаком мінус можете когось відзначити, були ті, хто випадав з гри у складі нашої збірної?

– Нижче свого рівня завжди грає Конопля, навіть коли забиває. Скажу в сотий раз – він абсолютно не вміє оборонятися. Дивно, чому цього не бачить Ребров. Не хочу радити, але я б на правий фланг ставив Михайличенка.

Також іноді дивує капітан збірної, який дуже слабко виглядає. Матвієнко щось пристойно здав. Можливо, зірку зловив. Останнім часом він мені дуже не подобається, – сказав Леоненко.


На даний момент всі команди квартету D зіграли по чотири гри, за підсумками яких лідирує в турнірній таблиці збірна Франції. Підопічні Дідьє Дешама набрали десять балів і на три пункти обігнали команду України.

В листопаді «синьо-жовті» зіграють дві гри – проти Франції на виїзді і з Ісландією на номінально домашній арені.

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK