Гравець «Динамо» оформив ефектний дубль у складі іменитого клубу і став найкращим гравцем матчу (ВІДЕО)

Динамо Київ 9 Листопада, 21:12 322
Гравець «Динамо» оформив ефектний дубль у складі іменитого клубу і став найкращим гравцем матчу (ВІДЕО) | 19-27
«Інтернасьйонал» розписав мирову із «Байєю» в матчі 33-го туру бразильської Серії А, а головним героєм зустрічі став вінгер Вітінью.

Чемпіонат Бразилії 2025, 33-й тур

Інтернасьйонал – Байя – 2:2

  • Голи: Вітінью, 25, 49 – Вілліан Жозе, 60, Тьяго, 90+4

У складі Інтернасьйоналя вийшли одразу троє гравців, знайомих українському вболівальнику: Вітао (екс-захисник Шахтаря), Алан Патрік (колишній хавбек Шахтаря) та Вітінью (права досі належать Динамо). На 17-й хвилині Карбонеро вивів Інтернасьйонал вперед, але після перегляду VAR суддя скасував взяття воріт – Меркадо сфолив на початку атаки.

Через 8 хвилин Вітінью забив, і зробив це за всіма правилами. Вінгер, який тепер грає на правому фланзі атаки, отримав передачу Бруну Гомеша на краю штрафного, трохи пройшов далі і пробив під дальню стійку – 1:0! А на старті другого тайму динамівець оформив дубль, класно на замаху прибравши захисника та пробив з лівої у дев'ятку – 2:0!

Однак, втримати навіть таку перевагу Інтернасьйонал не зміг. Вілліан Жозе один м'яч відквитав, а Тьяго на 90+4 хвилині врятував нічию для Баї.

Таким чином, Інтернасьйонал набрав 37 очок та залишився на п'ятнадцятій сходинці. Байя з 53 балами на п'ятому місці. Вітінью ж забив уже 10 гол в 43 матчах поточного сезону.


Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK