«Динамо» влаштує взимку кадрову чистку – вже є список гравців на вихід

Динамо Київ 2 години тому 112
«Динамо» влаштує взимку кадрову чистку – вже є список гравців на вихід | 19-27
Новий головний тренер «Динамо» Ігор Костюк може взимку розпрощатися одразу з п’ятьма гравцями команди.

За інформацією джерела, київський клуб можуть залишити: воротар Валентин Моргун, захисник Василь Буртник, форвард Владислав Бленуце, півзахисники Валентин Рубчинський та Анхель Торрес. Водночас, список футболістів, які вже непотрібні Динамо, може зрости – остаточне рішення залежить від Костюка.

Нагадаємо, що Бленуце пропускав останній матч Динамо в Лізі конференцій проти вірменського Ноа (2:0). За словами Костюка, «у нього виникли якісь сімейні питання, він відпросився і поїхав додому».

Динамо завершило виступи у єврокубках, не зумівши кваліфікуватися у плей-офф Ліги конференцій. В УПЛ команда перед зимовою паузою посідає четверте місце, набравши 26 очок.

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK