«Динамо» на зборі у Туреччині: максимальна швидкість — у Огундани, Коробова та Дикого

Динамо Київ 1 годину тому 67
«Динамо» на зборі у Туреччині: максимальна швидкість — у Огундани, Коробова та Дикого | 19-27 Фото: ФК Динамо
Розпочався останній тиждень тренувального збору «Динамо» в Туреччині. Вже наступної неділі команда вирушить до України. А у найближчий понеділок кияни проведуть одразу два контрольних матчі.

Напередодні чергових спарингів, у неділю, 8 лютого, «біло-сині» провели одне тренування у футбольному комплексі готелю, а ввечері на гравців чекала теорія.

Практичне заняття почалося з інтенсивної розминки, під час якої гравці по черзі оббігали тренувальні стійки та рухались у напрямку, позначеному фішками. Далі була вправа на реакцію. Розбиті по парах, футболісти реагували на команди, а в певний несподіваний момент один гравець мав тікати до лінії, а інший його наздоганяти.

Після цього польові гравці працювали над розвитком швидкісних якостей під керівництвом тренера з функціональної підготовки Володимира Клименка, зокрема виконали серію спринтів. Під час цих вправ найбільшу максимальну швидкість показали Шола Огундана, а також молоді флангові захисники – Максим Коробов та Денис Дикий, останній уперше долучився до тренування з основним складом.

Далі команда перейшла до відпрацювання командних дій в атаці та обороні, моделювання атак.

Також гравці позмагалися в ударах з лету після навісів та прострілів та попрацювали над стандартними положеннями.

У понеділок «Динамо» проведе два матчі: вранці, о 10:30 за київським часом розпочнеться матч з «Кудрівкою», а ввечері, о 16:00 – гра з представником чемпіонату Грузії, командою «Іберія 1999».

Нагадаємо, «Динамо» приховало свої матчі від глядачів.

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK