Опитування газети «Команда»: стабільність Ярмоленка

Динамо Київ 28 Грудня, 20:17 424
Опитування газети «Команда»: стабільність Ярмоленка
Півзахисник «Динамо» вчетверте увійшов до трійки призерів підсумкового опитування газети «Команда».

- Переможець референдуму Алекс Тейшейра набрав 451 бал. Всього на 10 очок відстав від нього Андрій Ярмоленко. У сумі ж два цих виконавця завоювали 66 відсотків голосів респондентів.

- У загальній складності було згадано 66 футболістів. Найчастіше називали представників «Шахтаря» (13), «Динамо» (9) і «Дніпра» (8).

- У референдумі взяли участь 24 воротаря, 70 захисників, 91 півзахисник і 25 нападників. Що цікаво, Андрій Ярмоленко переміг за версією воротарів, захисників і нападників. Тільки півзахисники віддали пальму першості Алексу Тейшейрі.

- В опитуванні брало участь 178 українських футболістів і 32 легіонери. Варіант вітчизняних виконавців точно такий же, як і загальний розклад. А ось у легіонерів Ярмоленко і Тейшейра набрали однакову кількість очок.

- Чотири респондента правильно назвали підсумкову трійку призерів. Це Олександр Шовковський («Динамо»), Олександр Кобахідзе («Волинь»), Сергій Пшеничних («Металіст») та Ігор Худоб'як («Говерла»).

- Півзахисник «Динамо» Мігель Велозу в своїй трійці поставив себе на друге місце.

- Найменше претендентів на перемогу називали за версією футболістів «Говерли» - дев'ять осіб. У списку гравців «Олександрії» і «Олімпіка» значиться по 18 лауреатів.

- Півзахисник «Зорі» Іван Петряк, що зайняв 10-е місце, 58 відсотків голосів отримав від «Шахтаря».