У Коваленка був варіант трансферу у Францію – гравець вже обрав новий клуб в Італії
Футбол України
25 Серпня, 12:19
30 Квітня
«Тулуза» вперше з 1957 року виграла Кубок Франції, влаштувавши погром у фіналі з 6 голами
Світовий футбол
30 Квітня, 00:14
6 Квітня
Політ канарок. «Нант» обіграв «Ліон» і пробився у фінал Кубка Франції
6 Квітня, 10:44
23 Лютого
Ді Марія хет-триком вивів «Ювентус» в 1/8 Ліги Європи, «Спортінг» розтрощив «Мітьюлланд»
23 Лютого, 22:47
4 Вересня
ПСЖ влаштував черговий погром в Лізі 1 – Мессі подарував дубль Мбаппе
4 Вересня, 09:28
26 Серпня
Смерть Еміліано Сали: CAS виніс вердикт у суперечці двох клубів за сплату трагічного трансферу
26 Серпня, 20:22
31 Липня
Мессі, Неймар та Рамос принесли ПСЖ перемогу в Суперкубку Франції – дебютний титул і солодка помста для Гальтьє
31 Липня, 23:12
8 Травня
«Нант» переміг «Ніццу» у фіналі Кубка Франції та виграв перший трофей за 22 роки
8 Травня, 10:18
26 Грудня
Доменек офіційно очолив «Нант» – він приводив Францію до срібних медалей чемпіонату світу
26 Грудня, 21:43