Брутальний фол на Зозулі, очевидний пенальті та абсурдний офсайд: як іспанські судді вбивають «Альбасете»

Футбол України 24 Грудня, 13:24 1171
Брутальний фол на Зозулі, очевидний пенальті та абсурдний офсайд: як іспанські судді вбивають «Альбасете»
«Альбасете» Романа Зозулі знову став жертвою суддівського свавілля у матчі 19 туру Сегунди проти «Райо Махадаонди» (1:0).

Валенсійський арбітр Сауль Аіс Рейг дивним чином залишив поза увагою щонайменше три кричущі фоли з боку гравців Райо, які могли вплинути на підсумковий результат. , який намагався відзначитись ударом бісіклетою. Його ефектний постріл був заблокований рукою суперника, однак Рейг вирішив, що правила порушував партнер Романа Зозулі.

Фанати Альбасете категоричні: «Арбітр – сучий син»


Валенсійський арбітр Сауль Аіс Рейг дивним чином залишив поза увагою щонайменше три кричущі фоли з боку гравців Райо, які могли вплинути на підсумковий результат.

Спочатку рефері вкрав потенційний шедевр у аргентинського захисника Альбасете Ніколаса Горосіто, який намагався відзначитись ударом бісіклетою. Його ефектний постріл був заблокований рукою суперника, однак Рейг вирішив, що правила порушував партнер Романа Зозулі.

Фанати Альбасете категоричні: «Арбітр – сучий син»


Після матчу гравці та тренерський штаб Альбасете відзначали, що команда з провінції Кастилія-Ла-Манча регулярно страждає через несправедливі рішення суддів. За інформацією місцевих ЗМІ, керівництво клубу вже направило ноту протесту у Ла Лігу з метою звернути увагу на проблему клубу, який попри все доволі успішно бореться за підвищення у класі. Після 19 турів Зозуля та Ко посідають друге місце у Сегунді, поступаючись лідеру Гранаді одним пунктом.