Роман Дебелко – про «Золоту бутсу»: «Приємно бути в одному списку із Мессі, Неймаром та Суаресом»

Футбол України 24 Грудня, 13:57 878
Роман Дебелко – про «Золоту бутсу»: «Приємно бути в одному списку із Мессі, Неймаром та Суаресом»
Форвард «Карпат» Роман Дебелко, який в оренді в естонській «Левадії» забив 28 голів, розповів про свої враження від потрапляння у список претендентів на «Золоту бутсу».
«Я ставив перед собою максимальні цілі, старався забивати у кожному матчі. Хотілося стати найкращим бомбардиром чемпіонату та виграти золоті медалі.

Але, передовсім, хотів грати постійно – цього мені бракувало останнім часом. Звичайно, естонський чемпіонат слабкіший за український, але все одно цікавий, тому я дуже радий, що провів такий сезон.

Партнери «підтравлювали», що пора слідкувати за списком претендентів на «Золоту бутсу». Але для мене це не була самоціль – хоча й приємно бути в одному списку із Мессі, Неймаром та Суаресом. Розумію, що треба працювати ще й працювати над собою. Врешті-решт, у чемпіонаті мене випередили бразилець Лілью із Нимме-Калью та грузин Бегларішвілі із Флори. Але, якщо чесно, звання найкращого бомбардира охоче б обміняв на чемпіонство для команди. За особистим титулом я не гнався – забив усі м’ячі з гри, не брався за пенальті», – розповів Дебелко порталу Sport Arena.