Ігор Циганик розповів, який іноземець міг очолити «Динамо»

Динамо Київ 25 Грудня, 19:41 4453
Ігор Циганик розповів, який іноземець міг очолити «Динамо»
Ведучий програми «Циганик Live» розповів про можливість запрошення іноземного фахівця на посаду головного тренера київського «Динамо».

«Динамо» розглядало можливість запрошення іноземного тренера дуже багато років тому. Скажу більше - у Жерара Ульє був підписаний контракт із киянами. Але потім він порадився з дружиною та повернувся до Франції. Лікарі сказали йому, що він просто не витримає роботу в Україні.

«Динамо» завжди розглядає можливість запрошення іноземця. Але головне - назвати його ім'я, почати з ним переговори і побачити в його очах бажання щось робити. А просто запросити іноземця, щоб він просто працював, - ні.

Скажу чесно, у «Динамо» були і є такі варіанти. Але у нього повинна була бути мотивація. Всі фахівці, які приїжджали, озвучували багато вимог і не давали ніяких гарантій результату. Так було з Хуанде Рамосом. Йому потрібно було 50 млн доларів на трансфери і через три роки він виграє чемпіонат. Не виграв і все звалив на українські реалії. Хоча команда у нього була сильна.

Про «Динамо» в даному контексті говорити немає сенсу. Є Олександр Хацкевич, який залишається головним тренером. Хоча я впевнений, що з часом кияни прийдуть до того, що запросити іноземця», - поділився думкою Ігор Циганик.