Офіційно. Руслана Ротаня призначено головним тренером молодіжної збірної України

Збірна України 27 Грудня, 19:43 940
Офіційно. Руслана Ротаня призначено головним тренером молодіжної збірної України
27 грудня в Києві відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.

Одним із пунктів порядку денного, який виконком розглянув та підтримав, було питання про припинення за взаємною згодою співпраці з головним тренером молодіжної збірної України у відбірному циклі Євро-2019 (U-21) Олександром Головком. Члени виконкому подякували Олександру Головку за плідну співпрацю та побажали йому успіхів у подальшій тренерській кар’єрі.

Також на основі пропозиції Комітету національних збірних команд Федерації футболу України виконком призначив новим головним тренером молодіжної збірної U-21 Руслана Ротаня.

«Очолити молодіжну збірну України — велика честь для мене, — сказав новий керманич команди Руслан Ротань. — У моїй ігровій кар'єрі збірна завжди була особливою командою, і її кольори я завжди захищав із гордістю. Постараюся виправдати таку довіру і в якості тренера й не підвести нікого — особливо наших уболівальників.

Розумію, яка відповідальність лягає на мої плечі, але я до цього готовий. Я добре знаю, в якому напрямку працює перша команда країни, і постараюся дотримуватися цієї ж лінії, але в рамках свого футбольного бачення. Конкретні завдання мені ще сформулюють, але вони й так зрозумілі — потрібно посідати перше місце у відбірній групі чемпіонату Європи 2021 року й допомагати готувати гравців для національної збірної».

Після призначення Мирон Маркевич побажав новому головному тренеру молодіжки бути таким тренером, яким він був капітаном:

«Бажаю Руслану бути принциповим тренером, наполегливим і справжнім лідером».