Олег Федорчук: «Динамо» зараз не варто продавати Циганкова»

Футбол України 28 Грудня, 16:41 825
Олег Федорчук: «Динамо» зараз не варто продавати Циганкова»
21-річний Віктор Циганков — один із молодих гравців, який зміг проявитися в останніх сезонах. Більше за все мене здивувало, що Циганков показав лідерські якості, зарекомендував себе в колективі. Недарма він є віце‑капітаном «Динамо». Я особливо не пригадую, що у провідних клубах наскільки молодий гравець мав таку значну роль не тільки на футбольному полі, але й поза ним.
Якщо Віктор не повторюватиме помилки Алієва, Мілевського, а концентруватиметься виключно на футболі — то має серйозне майбутнє. Судячи з його сторінок у соцмережах, Циганков проводить багато часу з родиною. Його батько Віталій був професійним футболістом. Я думаю, що підтримка родини допоможе Вік­торові гармонійно розвиватися.
Динамівці поки що в пошуку власної гри та результату. Свого часу було багато розмов про те, що «Динамо» буде важко грати без Ярмоленка. Звичайно, спочатку з цим мали проблеми, але потім команда звикла до цього. Змінюється схема, бо з'являються інші гравці, які можуть замінити футболіста, що пішов. Для прикладу в «Манчестер Сіті» ключову роль займав бельгієць Кевін де Брейне. Здавалося, що після його травми в команди будуть проблеми. Але буквально за два-три тури вони перебудувалися грати без свого лідера середини поля.

Циганков ще не став знаковим футболістом в Україні. Не став зіркою першої величини. Для цього потрібно хоч декілька сезонів провести на високому, стабільному рівні. Потрібно вирішувати долю фінальних поєдинків, забивати вирішальні м'ячі. Поки що за плечима у Віктора тільки один календарний рік стабільного футболу без травм.
Якщо «Динамо» хоче якихось серйозних результатів, то варто притримати Циганкова ще на певний час. Преса пише, що італійська «Рома» готова заплатити за його перехід 20 млн євро. Такі гроші нічого не вирішать для «Динамо».


Автор: Олег ФЕДОРЧУК, футбольний тренер