Футбол України 31 Грудня, 13:07 941
Збірна України - в еліті європейського футболу. Всі матчі команди Шевченка в Лізі націй | 19-27
Збірна України 2018-й рік сміливо може записати до свого активу. Не зважаючи на досить не впевнену і, відверто кажучи, не виразну гру в товариських матчах підопічні Андрія Шевченка вирішили основне завдання на сезон.

Жовто-сині - виграли групу Ліги націй та здобули можливість наступного розіграшу позмагатися з елітою європейського футболу.

Чемпіон пропонує згадати як національна дружина грала на новоспеченому турнірі.

Ліга Націй УЄФА.

Ліга В. Група 1.

6 вересня

Чехія - Україна 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - 4 Шик, 1:1 - 45+1 Коноплянка, 1:2 - 90+3 Зінченко

У першому матчі Ліги націй збірна України на виїзді перемогла Чехію.

Синьо-жовті пропустили гол вже на 4-й хвилині поєдинку від нападника італійської Роми Патріка Шика.

Патрік Шик вразив ворота Андрія П'ятова після сольного проходу. Форвард Роми прорвався лівим флангом та сильним ударом у ближній кут забив свій дебютний гол за збірну Чехії в офіційному матчі.

Проте у компенсований до першого тайму час Євген Коноплянка ударом в нижній кут воріт відновив рівновагу.

У компенсований до другого тайму час Олександр Зінченко скористався помилкою захисту та голкіпера суперників та забив переможний гол.

9 вересня

Україна - Словаччина 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - 80 Ярмоленко (пен.)

У другому матчі Україна приймала у Львові Словаччину. Гра відбувалася за порожніх трибун, через покарання господарів поля за поведінку фанів у попередньому відбірковому циклі.

У першому таймі краще виглядала команда Словаччини, яка створила кілька небезпечних моментів, але реалізувати їх не змогла.

У другому таймі збірна України помітно втомилася, але змогла вийти вперед. На 79-й хвилині Віктор Циганков заробив пенальті, який реалізував Андрій Ярмоленко.

Українці перемогли Словаччину 1:0, набрали 6 очок та залишилися на першому місці у турнірній таблиці.

16 жовтня

Україна - Чехія 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - 43 Маліновський

Вже за тур до завершення групового етапу Ліги націй збірна України здобула путівку до елітного дивізіону турніру.

Україну в матчі проти Чехії влаштовувала нічия, яка дозволяла нашій команді достроково гарантувати собі перемогу в групі B1 та вихід до найсильнішого дивізіону Ліги Націй.

Команда Андрія Шевченка вийшла вперед на 43-й хвилині. Після скидання Романа Яремчука потужним ударом з-за меж штрафного майданчика впритул зі стійкою відзначився Руслан Маліновський.

Збірна України перемогла Чехію 1:0, достроково виграла змагання у своїй групі та вийшла до дивізіону A Ліги Націй, де вона виступить у другому розіграші турніру.

16 листопада

Словаччина - Україна 4:1 (2:0)

Голи: 1:0 - 6 Руснак, 2:0 - 26 Куцка, 2:1 - 47 Коноплянка, 3:1 - 52 Зреляк, 4:1 - 61 Мак.

А вже в останньому матчі групового етапу команду Шевченка розгромила збірна Словаччини.

Українці ще в першому таймі пропустили два сухих м'ячі.

Та після перерви Євген Коноплянка відновив інтригу в матчі, своїм голом-красенем. Але словаки відзначились ще двічі та довели результат до непристойного.