​Вадим Євтушенко: «Першого січня непросто збирати людей на День народження»

Динамо Київ 1 Січня, 15:00 723
​Вадим Євтушенко: «Першого січня непросто збирати людей на День народження»
Сьогодні колишньому форварду київського «Динамо» Вадиму Євтушенко виповнюється 61 рік.

- Вадиме Анатолійовичу, прийміть щирі вітання від Команди1 з нагоди вашого Дня народження.

- Велике спасибі (посміхається).

- Новий рік, який плавно перейшов у ваше свято буде відрізнятися від того, що було в 2018-му?

- Так. На цей раз все пройде спокійніше, будемо гуляти в вузькому колі близьких мені людей. Я і так хочу сказати спасибі всім друзям, які прийшли мене привітати з 60-річчям, все-таки 1 січня непросто збирати людей (посміхається).

- Якось незвично доводилося зустрічати день народження?

- В принципі, ні. Хоча в молодості, коли наші діти були ще маленькими, в основному збиралися у нас вдома, плавно з Нового року переходячи в святкування мого дня народження.

- Користуючись нагодою, не можу не запитати вас про жеребкування відбіркового турніру Євро-2020. Чого чекати від збірної України?

- Навіть абстрагуючись від прекрасного результату, якого домоглися синьо-жовті в Лізі націй, потрібно відзначити, що і сама гра команди вселяє оптимізм. Підопічні Андрія Шевченка намагаються діяти в атакуючому ключі. Тренерському штабу вдалося домогтися від футболістів, розуміння пропонованих вимог. Основна обойма гравців добре виконує установку. Єдине, чого хотілося, так це кращої реалізації моментів, тоді гра буде виглядати практично ідеально. Ще питання полягає в тому, наскільки зможе показувати такий футбол найближчий резерв головної команди країни. Але важливо, що є прогрес, тому ми всі будемо сильно переживати за те, щоб збірна України подарувала нам хороший відбірковий турнір і без допомоги Ліги націй вийшла до фінальної частини чемпіонату Європи.

- Який матч синьо-жовтих справив на вас найбільше враження в 2018 році?

- Дуже пристойно виглядала гра команди в домашньому поєдинку зі збірною Чехії. І не можна не відзначити товариський матч з італійцями, в якому ми добре виглядали на тлі такого опонента.

- Чого побажаєте українським уболівальникам футболу в 2019 році?

- Перш за все здоров'я і достатку, щоб у людей були кошти частіше ходити на стадіон, тому що поки трибуни під час матчів залишають сумне видовище. Футбол без глядачів, це не футбол. Хочеться, щоб на матчі клубних команд і, звичайно ж, збірної України, люди приходили сім'ями і прищеплювали дітям любов до спорту номер один в світі.