«Якби у «Динамо» існувала така команда, як у 80-х...»: легендарний грецький форвард оцінив шанси киян проти «Олімпіакоса»

Динамо Київ 3 Січня, 16:25 837
«Якби у «Динамо» існувала така команда, як у 80-х...»: легендарний грецький форвард оцінив шанси киян проти «Олімпіакоса»
Знаменитий грецький бомбардир «Кайрата» 80-х, автор найшвидшого голу в історії чемпіонатів СРСР Євстафій Пехлеваніді прокоментував майбутнє протистояння «Динамо» та «Олімпіакоса» в 1/16 фіналу Ліги Європи.
«Чи пройдуть українці Олімпіакос? Якби у Динамо існувала така команда, проти якої я грав у 80-х, був би впевнений у цьому, – каже Євстафій Пехлеваніді у розмові з «Футбол 24». – Зараз же шанси 50 на 50. У Греції вболіваю за АЕК, який українці пройшли в минулому розіграші Ліги Європи. Було прикро.

Хоча до Динамо антагонізму не відчуваю. З хлопцями зустрічалися, жартували. Найбільше товаришував із Сашком Хапсалісом – ми обоє греки. А з Сашком Заваровим – однолітки. Привіт Сашкові, Володі Безсонову, Ігорю Бєланову і Вані Яремчуку. Всіх їх пам'ятаю і поважаю».

Євстафій Пехлеваніді мешкає у Греції упродовж останніх 29-ти років. Перед еміграцією на територію своїх предків він виступав за казахський Кайрат, ставши найкращим бомбардиром цього клубу в історії Вищої ліги СРСР.