Динамівці під час відпустки: Віталій Буяльський привіз подарунки юним спортсменам

Динамо Київ 3 Січня, 21:30 967
Динамівці під час відпустки: Віталій Буяльський привіз подарунки юним спортсменам
​Зимову відпустку та новорічні свята півзахисник «Динамо» та збірної України Віталій Буяльський провдить у рідній Калинівці, що на Вінничині.

Традиційно напередодні Нового року наш футболіст відвідав спортивну школу ДЮСШ «Авангард», де сам свого часу починав займатися футболом та пізнавати ази гри мільйонів. Під час кожної зимової відпустки Віталій привозить дітям подарунки, вихованці школи на нього чекають з нетерпінням, адже окрім презентів, динамівець спілкується із майбутніми спортсменами, грає разом з ними у футбол, організовує та спонсорує усілякі турніри, привертаючи увагу людей до футболу, залучаючи їх до занять спортом та популяризуючи гру номер один. Тож, не дивно, що зустріч із найвідомішим та найтитулованішим спортсмеменом Калинівки для юних спортсменів – це завжди свято.

Цікаво, що у спортивній школі займаються не лише майбутні футболісти, а й баскетболісти, волейболісти, хокеїсти на траві та представники інших видів спорту. Цього року Віталій привіз їм новорічі подарунки, солодощі, а для відділень - спортивну амуніцію, інвентар та екіпірування для занять: футбольні, баскетбольні та хокейні м’ячі, спортивну форму, тощо. Взимку заняття у спортивній школі проходять у залі, а влітку – на невеликому штучному полі.

Відзначимо, що наш півзахисник вже розпочав підготовку до зборів та підтримує форму у тренажерній залі спортивної школи.

- Ще ми разом із дружиною Аліною їздили до Вінниці, де відвідали діток із дитячого будинку, - додав Віталій. – Ми вже не перший рік йому допомагаємо. Коли є можливість, приїздимо самі, а інколи просто відправляємо гроші на памперси та інші потрібні для малюків речі, адже там лише маленькі дітки до 2 років. На жаль, на відчутну допомогу держави керівникам розраховувати не доводиться.

За акивну благодійну діяльність голова громадської організації «Поклик серця», відомий у Калинівці волонтер Олександр Відерський вручив уродженцю міста, півзахиснику «Динамо», відзнаку «За благодійність, турботу і милосердя», адже Віталій не раз допомагав українським військовим.