Найсильніша футболістка України: «Заробляю трішки більше, ніж продавець»

Футбол України 4 Січня, 22:50 2055
Найсильніша футболістка України: «Заробляю трішки більше, ніж продавець»
32-річна спортсменка Дарія Апанащенко здобула звання найсильнішої уже вшосте.

На цей титул претендувало десять гравців. У підсумку третє місце дісталося Надії Куніній, друге — Ользі Овдійчук, а переможницею стала Дарія Апанащенко.

— Мені дуже приємно, що функціонери, тренери та футболістки проголосували саме за мене, — каже жінка. — Я навіть не очікувала, що здобуду цей приз. Тепер розумію, що недаремно присвятила своє життя футболу.

— Як ви потрапили у футбольний світ?

— Із самого дитинства люблю футбол. Мої подруги в дитинстві бавилися ляльками, а мене цікавив цей спорт. Ми з братом активно ганяли м'яча на подвір'ї. У шість років стала займатися у футбольному гуртку, а вже в 16 років розпочала професійну кар'єру.

— Чи задоволені ви заробітками у цьому виді спорту?

— Ні, зовсім незадоволена. Я виступаю у найсильнішій українській команді, регулярно захищаю кольори національної збірної, але зарплата в мене смішна. Скажу так: отримую трішки більше грошей, аніж продавець продуктового магазину. Та це мене не зупиняє, адже люблю футбол і рада, що маю можливість займатися улюбленою справою професійно.

— Чи має шанс найсильніша футболістка України зробити кар'єру за кордоном? — питаємо Наталію Зінченко, головну тренерку національної збірної України з футболу.

— Так, Дарія Апанащенко демонструє гру рівня провідних чемпіонатів Європи. Певна, що вона не загубилась би в будь-якому клубі Франції, Іспанії чи Британії. Дарія має феноменальну техніку. Вона вміє забивати красиві голи. Особливо цінні її удари «ножицями». Дарія забила не один гол у падінні через себе. А ще вона вражає своєю універсальністю — може діяти на будь-якій позиції, окрім воротарської. Та найкраще їй вдається атакувати.