Тренер «Динамо» U-21 розповів, що в команді чекають на новачків

Футбол України 8 Січня, 21:28 647
Тренер «Динамо» U-21 розповів, що в команді чекають на новачків
Зимова відпустка у футболістів динамівських команд наближається до завершення.

16-го січня на заміській клубній базі збирається та розпочинає підготовку до другої частини сезону молодіжний та юнацький склад «Динамо». А 14-го та 15-го числа гравці пройдуть традиційний плановий медогляд.

До 2 лютого молодіжна команда працюватиме у Києві, на цей період, окрім тренувань, заплановано три контрольні матчі, які пройдуть у манежі клубної бази, щоправда, суперники ще уточнюються. З 3-го лютого команди «Динамо» U-21 та U-19 вирушать на двотижневий закордонний збір до Туреччини, у рамках якого теж заплановано три товариські поєдинки, суперники також стануть відомі пізніше.

- На базі у нас є чудові умови для підготовки, тому перший етап проводитимемо там, - додав наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз. – У залежності від погодних умов, тренуватимемося на свіжому повітрі або у манежі. Дворазові тренування будуть чергуватися із одноразовими. Що стосується кадрових питань, селекційна робота ведеться постійно, одні футболісти приїжджатимуть на перегляд, інші залишатимуть команду, але поки що конкретних прізвищ назвати не можу. Скажу лише, що потенційні новачки будуть.