Букмекер: Ісмаїлі отримає українське громадянство?

Футбол України 10 Січня, 20:11 975
Букмекер: Ісмаїлі отримає українське громадянство?
Бразильський захисник «Шахтаря» Ісмаїлі в найближчому майбутньому має намір отримати український паспорт і боротися за право грати в складі команди Андрія Шевченка.

Букмекери приймають ставки на те, чи отримає бразилець громадянство до кінця 2019 року та чи стане найдорожчим трансфером «Гірників».

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, малоймовірно, що Ісмаїлі отримає український паспорт у 2019 році. Поставити, що бразильський захисник «Шахтар» стане українцем до 31 грудня 2019 можна з коефіцієнтом 19,0.

До слова, трейдери БК приймають ставки і на те, що Ісмаїлі стане найдорожчим трансфером «Шахтаря». За рекордний перехід оборонця пропонують коефіцієнт 12,0. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює футболіста в 18 млн євро (це найкращий показник для УПЛ), водночас найдорожчим трансфером «Гірників» був Фред, який перейшов у «Манчестер Юнайтед» за 59 млн євро.

«Цілком можливо, що вже найближчим часом Ісмаїлі прийме українське громадянство. Близькі до нього люди кажуть, що він серйозно розглядає цю можливість. Він дуже сподівався отримати виклик в збірну Бразилії, але отримавши його, не був заграний за збірну. Тому джерела кажуть, що Ісмаїлі готовий прийняти українське громадянство і конкурувати за входження до складу збірної України. Приклад Марлоса надихнув його», – повідомив телеведучий і постійний експерт «Рейтингу букмекерів» Ігор Циганик.

Нагадаємо, 28-річний Ісмаїлі в березні минулого року був викликаний в збірну Бразилії на товариські матчі з Росією і Німеччиною, але на поле так і не з’явився.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!