Як зареєструватися в «Парі-Матч»

Світовий футбол 10 Січня, 22:27 1698
Як зареєструватися в «Парі-Матч»
Ми спробували розповісти про реєстрацію якомога детальніше, щоб у Вас не виникло ніяких труднощів і питань.

Реєстрація на БК «Парі-матч» одна із найбільш простих серед топових контор. Більшість з них вимагає внести не тільки свої персональні дані, а ще й адресу проживання, або ж, навіть, серію та номер паспорту. Так, зрозуміло, якщо контора солідна і з гарною репутацією, то дані гравців надійно захищені і ніхто їх не буде використовувати у поганих цілях, але все ж, багато людей просто побояться реєструватись в такій конторі.

Ну а тепер, давайте про саму процедуру реєстрації, яка займе лічені хвилини.

На початку вам потрібно буде вказати свої персональні дані, а саме: Ім’я, Прізвище, дату народження, місце проживання, а також адресу електронної пошти, на яку прийде лист-підтвердження реєстрації, так що потрібно вказати існуючу адресу до якої у вас є доступ.


Як бачимо, деякі пункти відмічені зірочкою, а деякі ні. Якщо напроти віконця не стоїть червона зірочка, то заповнювати його не обов’язково.

Далі вам потрібно буде вибрати валюту вашого рахунку. Серед списку ви можете знайти гривні, долари, євро, рублі і так далі. Обирайте ту валюту, в якій вам зручніше грати.

Потім пароль і таємне питання. Якщо ви забудете пароль, то відповівши на таємне питання вам його відновлять і надішлють на електронну пошту.
Після заповнення всіх пунктів, ви можете завершити реєстрацію, перейти до пошти, на яку майже миттєво буде надісланий лист, в ньому буде посилання-підтвердження вашої реєстрації. Лист від Парі-матч може опинитися у Спамі, залежить від того, яка у вас електронна пошта. Тому, якщо через 5-10 хвилин лист не надійшов, то перевірте у спамі листи, скоріше за все, він буде там. Далі вам потрібно буде тільки перейти за посиланням, і після цього ви опинитесь вже в своєму особистому кабінеті, де зможете поповнювати рахунок, робити ставки і так далі.

Як бачите, реєстрація дуже проста та не потребує ніяких секретних даних, а отже, сміливо реєструйтесь та перемагайте!

Тільки для НАШИХ, нових клієнтів бонус за реєстрацію до 25$ / 500UAH. Зареєструватися ТУТ
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!