11/01/2019 10:58 298

Олександр Андрієвський: «Чекаю початку чемпіонату, щоб частіше грати»

Півзахисник «Динамо» Олександр Андрієвський відповів на питання журналістів після сьогоднішнього медобстеження.

- Відпочинок пройшов чудово: спочатку їздив на море, а потім новорічні свята відзначав вдома. Звісно, вже скучив за м’ячем та футболом, з нетерпінням чекаю на збори. Йшов у відпустку дещо засмученим через те, що мало грав, мабуть, проблема лише у мені. Щодо очікувань від другої частини сезону, звісно, хочеться бути першими, грати, якомога частіше у складі та допомогти команді виграти чемпіонат.

Сьогоднішнє – медобстеження – стандартна процедура, яку ми проходимо двічі на рік, загалом, мабуть, лікарів десять. Перевіряють серце, внутрішні органи, тощо, словом, усе, як завжи. Перед початком важкої роботи важливо знати, що ти здоровий та готовий впоратися із навантаженнями. Приємно, що лікарі питають, як справи та бажають удачі. Однаково добре ставлюся до їх усіх, також нормально сприймаю, коли беруть кров, до речі, сьогодні її взяли, мабуть, найбільше. Просто відвертаюся та не дивлюся – раптом втрачу свідомість (посміхається).

Перший збір? Підготовку до нього розпочав вже у Києві, ходив до тренажерної зали, бігав, адже попереду серйозна функціональна робота, потрібно добре підготуватися до чемпіонату.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше