11/01/2019 17:26 486

​Це історія для кіно! В Йорданії прибиральник подивився футбол разом з королем

У житті трапляються чудеса.

Футбол іноді дарує відповідні сюжети для хороших фільмів. Уявіть, наприклад, історію про простого хлопця «без гроша в кишені», який отримав можливість подивитися важливу гру і повболівати за улюблену команду разом з королем. Причому сам правитель чомусь помічає його і запрошує до себе додому на чашку чаю. Хлопець щасливий - це головна подія всього його життя! Здається, подібний сценарій занадто схожий на кіношний, але насправді він з реального життя.

У ці дні в ОАЕ проходить Кубок Азії. У ньому серед інших бере участь збірна Йорданії, яка в першому турі групового етапу сенсаційно перемогла чинного володаря трофею збірну Австралії – 1:0. Разом з іншими йорданцями сенсаційному успіху своєї команди радів і молодий чоловік на ім'я Халід Шомалі, що працює прибиральником в столиці країни Аммані. Під час матчу Халід трудився в свою зміну у кафе, а заодно дивився з-за скла на гру збірної Йорданії. На вулиці було холодно, йшов дощ. Однак він не міг дозволити собі зайти всередину, щоб подивитися футбол. Хтось зробив фотографію Шомалі і опублікував знімок в соціальних мережах, а король Йорданії Абдалла II побачив його. Це фото зворушило його до глибини душі.Наступний матч збірної Йорданії на Кубку Азії Халід Шомалі дивився вже в компанії Абдалли II і його 24-річного сина-наслідного принца Хусейна ібн Абдалла. Король запросив прибиральника в свою резиденцію, де вони разом повболівали за національну команду, яка, до речі, здобула другу перемогу, цього разу над Сирією – 2:0.

«Я насолоджувався грою з моїм братом Халідом Шомалі», - написав в «Інстаграмі» Хусейн ібн Абдалла. Фото прибиральника з королем і наслідним принцом чудово передає, як глибоко вражений цим запрошенням Халід Шомалі. У житті все ще є місце для дива, яким для когось може стати і звичайнісінький вчинок».
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше