Партнер Зозулі: «Романа критикують за певні політичні ідеали, а його найкращий друг в «Альбасете» – чорношкірий»

Світовий футбол 12 Січня, 15:10 2294
Партнер Зозулі: «Романа критикують за певні політичні ідеали, а його найкращий друг в «Альбасете» – чорношкірий»
​Півзахисник «Альбасете» Хон Ерісе розповів цікавий факт, який повністю відновив хорошу репутацію Романа Зозулі в очах адекватних іспанських вболівальників.

Зозуля два роки тому потрапив у неприємну ситуацію під час трансферу в Райо Вальєкано. Вболівальники клубу заблокували перехід і безпідставно звинуватили Романа в нацизмі. Минулого літа історія повторилася з Ов'єдо, коли з'явилися чутки про інтерес клубу до українця.

Колишній півзахисник Ов'єдо Хон Ерісе в інтерв'ю прокоментував ситуацію навколо звинувачень Зозулі, розкритикувавши у попередніх репліках окрему групу фанів астурійського клубу. Зараз Ерісе виступає з Романом за Альбасете, тому його запитали, чи справедливим було таке відношення до нашого співвітчизника від вболівальників Райо та Ов'єдо.

«Він винятковий, добрий, скромний і працьовитий хлопець. Дивіться, я розкажу вам цікавий анекдотичний факт, щоб пояснити, що цей процес виник без жодної причини. Люди критикують Романа за певні політичні ідеали, а його найкращий друг в роздягальні – чорношкірий, Жеремі Бела. Це вже спростовує масу дурниць і суджень на його адресу.

Ми всі знаємо, що це гравець, який виступав би в Прімері, якби не потрапив у цю дурну ситуацію. Коли він переходив у Райо, для мене було дуже дивно, що певна група людей вирішила розірвати контракт футболіста та виступити проти професіонального рішення спортивного директора», – цитує Хона Ерісе La Voz de Asturias.