Фран Соль: «Іспанські клуби, які лише проявляли інтерес, шкодуватимуть, що не підписали мене»

Динамо Київ 17 Січня, 13:21 2481
Фран Соль: «Іспанські клуби, які лише проявляли інтерес, шкодуватимуть, що не підписали мене» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Новачок «Динамо» в інтерв'ю іспанському порталу Marca розповів про деталі свого переїзду до Києва, а також про інші пропозиції, які у нього були.

- Чому ви вибрали київське «Динамо»?

- Я вибрав «Динамо», тому що це хороший спортивний проект. Це клуб, в якому керівництво і тренер показали сильне бажання бачити мене в команді. Це дуже важливо для мене.

- Яке перше враження про клуб?

- Це дуже відомий клуб з великою історією та гідною інфраструктурою.

- Вас не турбує холод або незнайома мова?

- Ні, адже в холодні місяці ми будемо в Іспанії. Що стосується мови, то якщо я зміг вивчити англійську і голландську, то думаю, що зможу вивчити і російську мову.

- Яку мету ставите перед собою?

- Удосконалювати свої якості як футболіста, продовжувати вчитися як особистість, вбирати нову культуру та грати в єврокубках.

- Що ви можете розповісти про «Динамо» тим, хто не знає поточної ситуації в цій команді?

- Це найкраща команда в українській лізі і в колишньому СРСР. Команда, яка грала в єврокубках 10 разів за останні 10 років.

- Чи було важко залишити «Віллем II»?

- Дуже складно, в першу чергу - емоційно, адже я дуже люблю цей клуб. Мені було дуже комфортно в Голландії. Клуб поставив багато умов, перш ніж відпустити мене.

- Що переконало вас переїхати в Україну?

- Я був переконаний, перш за все, бажанням бачити мене в команді від президента «Динамо», спортивного директора і тренера, а також можливістю грати в єврокубках.

- Як змінився Фран Соль за час, проведений в Голландії?

- Багато в чому. Я став більш зрілим і мудрим, ніж коли прибув до Голландії. І цей футбол повернув мені інстинкт «вбивці», який був у мене в Мадриді.

- Що дала вам Голландія в професійному і особистому плані?

- В особистому - багато друзів, яких я не знайшов би, якби залишився в Іспанії. І знання двох мов, які будуть важливі в моєму житті. Крім того, мій син народився в Голландії. А я сам став більш професійним футболістом, особливо в плані техніки і тактики.

- Після народження дитини ви відчуваєте себе вже наполовину голландцем?

- Так! (Сміється) Я фактично наполовину голландець, оскільки в паспорті мого сина написано, що він народився в Тілбурзі, Голландія. І я пишаюся цим.

- Чому не повернулися в Іспанію?

- Був інтерес з Іспанії, але ніхто так не намагався переконати мене, як це робило «Динамо». Особливо, з точки зору спортивного проекту, адже цей аспект на 80% зіграв свою роль у моєму рішенні приїхати сюди.

- Що ще потрібно зробити, щоб отримати пропозицію від іспанської команди?

- Я не знаю. Я роблю все, що в моїх руках, точніше, ногах - забиваю голи. Коли-небудь команди, які лише проявляли інтерес, будуть шкодувати, що не підписали мене. Я не сумніваюся в цьому.

- Ви не втрачаєте надію повернутися в Іспанію одного разу?

- Так.

- Які пропозиції ви мали за останній час?

- У мене були запити більш ніж із п'яти клубів. Але з них було тільки три реальні пропозиції, і моїм головним варіантом було київське «Динамо». На щастя, все пройшло вдало.