«Динамо» відпустило в чемпіонат Туреччини свого головного старожила

Динамо Київ 18 Січня, 22:13 2072
«Динамо» відпустило в чемпіонат Туреччини свого головного старожила
Микола Морозюк, який перебрався в турецький «Різеспор», дебютував у складі «Динамо» в чемпіонаті України ще в сезоні-2006/2007.

Відхід Миколи Морозюка з «Динамо» в «Різеспор» (нехай поки і в оренду) - це подія. Мало хто віддає собі звіт в тому, що він в нинішньому складі був найголовнішим старожилом. У чемпіонаті України за «Динамо» перший матч Морозюк провів у сезоні-2006/2007. Ближче інших до нього за цим показником в нинішній обоймі киян Денис Бойко і Денис Гармаш (2009/2010).

При цьому Гармаш в рейтингу гвардійців Динамо в чемпіонаті України займає 16-е місце (166 матчів). А Морозюк відстає на дуже багато позицій (75 матчів). Причина в тому, що Гармаш з Києва не поїхав, а Морозюк грав за інші клуби — Оболонь, Кривбас, донецький Металург.

Покатався і Бойко, причому це його не перше повернення в команду.

Разом зі списком топ-20 гвардійців за історію вказані ще й топ-10 гвардійців, що грали в нинішньому сезоні. Вони виділені. Нескладно звернути увагу на те, що ветеранів зараз в динамівському колективі практично немає. Про що можна говорити, якщо після відходу Морозюка 4-м за кількістю зіграних матчів у чемпіонаті виявився Віктор Циганков.

У Олександра Хацкевича зараз дійсно абсолютно нова команда. До того ж багато футболістів в дуже молодому віці. Їм потрібен час, і це — не чергові слова…

Гвардейцы «Динамо» в чемпионате Украины (1992—2018)