​«Динамо» - «Стяуа»: дебют Нещерета за основу і бойова нічия

Динамо Київ 23 Січня, 19:07 2982
​«Динамо» - «Стяуа»: дебют Нещерета за основу і бойова нічия | 19-27
У своєму другому товариському матчі на іспанському зборі київське «Динамо» зіграло в нічию зі «Стяуа».

У першому таймі кияни зіграли наступним складом:

Маханьков – Кравченко, Бурда, Шабанов, Піварич – Че Че, Андрієвський, Шапаренко, Циганков, Цитаїшвілі – Соль

Гра розпочалася неквапливо і перший момент створили київські динамівці на сьомій хвилині – удар Андрієвського заблокували захисники «Стяуа». На це суперник відповів киянам дальнім ударом, який прийшовся значно вище воріт. Тим паче, що Маханьков знаходився у воротарському майданчику і повністю контролював ситуацію.

Гра проходила активно, була насичена індивідуальною боротьбою та пресингом. «Біло-сині» були більш націлені на ворота і їхня наполегливість переросла в момент Соля на 19-ій хвилині. Фран після кутового ударом голови відправив м’яч із відском від газону по воротах – голкіпер врятував.

Наступна загроза воротам суперника була створена теж із стандарту – після навісу із кутового захист «Стяуа» не виніс м’яч, але завершити вдалий підбір результативно киянам не вдалося.

На 31-ій хвилині активний пресинг румунів завершився точним ударом Русеску із меж карного майданчика під перекладину – Маханьков перевів на кутовий!

Далі гра проходила в середньому темпі із переміним успіхом. «Стяуа» активно і високо пресингувала, кияни виманювали суперника і позиційно розхитували захист суперника. Все ж, суперник в останню 15-хвилинку виглядав гостріше.

На другий тайм кияни вийшли у наступному складі:

Нещерет, Кендзьора, Попов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Гармаш, Супряга, Смирний, Шепелєв, Русин.

Для 17-річного Руслана Нещерета гра у воротах в другому таймі стала першим досвідом виступу за першу команду.

Старт другої половини гри видався скупим на моменти. «Стяуа», знову ж таки, зустрічала киян високо, але не так активно, як в першому таймі.

На 61-ій хвилині Русин завдав удару по воротах суперника головою, після навісу із флангу. Постріли прийшовся по центру і несильним, ставши легкою здобиччю для голкіпера. Румунська команда змогла пробратися в карний майданчик киян аж на 65-ій хвилині.

На 73-ій хвилині Сидорчук завдав дальнього удару по воротах – неточно.

На 84-ій хвилині Супряга заробив штрафний на правому фланзі, який переріс у кутовий – суперник відбився.

На 87-ій хвилині Супряга ледь не вискочив «на побачення» із голкіпером, але не дістав м’яч.

Гол прийшов зі штрафного на 90-ій хвилині. Сідклей впевнено переграв голкіпера і стінку, вивівши киян вперед. 1:0

На останній хвилині доданого часу кияни пропустили, після розіграшу штрафного удару. «Королем повітря» у карному майданчику киян став Хора. 1:1

Свій наступний спаринг «Динамо» зіграє в суботу зі «Спартою». Початок матчу – 13:00.