Коноплянка поклав шалений дебютний гол в сезоні за «Шальке» в Бундеслізі

Динамо Київ 25 Січня, 22:14 8933
Коноплянка поклав шалений дебютний гол в сезоні за «Шальке» в Бундеслізі | 19-27
Український вінгер «Шальке» Євген Коноплянка записав в актив перший гол в поточному чемпіонаті Німеччини, розписавшись у воротах «Герти» на 17-й хвилині.

«Герта» гостріше розпочала матч, але першими відзначилися гості – на 17 хвилині фірмовий гол забив Євген Коноплянка. Українець отримав м'яч на куті штрафного майданчика, змістився в центр і вистрелив у дальній кут воріт берлінців. Голкіпер не мав шансів врятувати.

Відзначимо, що в нинішній кампанії хавбек збірної України відіграв в Бундеслізі 8 матчів, відзначившись однієї результативною передачею.

З чуток, «Шальке» виставив українця на трансфер і був готовий продати футболіста в це зимове трансферне вікно.