«Я футболіст і готовий ще грати». Федецький відмовився стати граючим тренером дубля «Карпат»

Футбол України 26 Січня, 20:05 1696
«Я футболіст і готовий ще грати». Федецький відмовився стати граючим тренером дубля «Карпат»
33-річний захисник «Карпат» Артем Федецький не поспішає завершувати кар'єру.
«Ні в якому разі на це не погоджуюся, це просто неприпустимо. Я футболіст і готовий ще грати. Про тренерську кар'єру, можливо, і задумуюсь, адже мені вже 33 роки, але явно не зараз. Ще відчуваю в собі сили і бажання грати. У найближчому майбутньому ви мене тренером не побачите. Коли бажання грати зникне, от тоді необхідно брати великий цвях і вішати на нього бутси. Скільки готовий грати? Не знаю, як Бог дасть. Можливо, рік, можливо, більше. Не знаю.

Розмова зі Смалійчуком дійсно була. Мені запропонували бути граючим тренером дубля, я відразу відмовився. Наразі я працюю з дублем як гравець, у мене чинний контракт до завершення сезону. Карпати для мене – не порожнє слово, цей клуб завжди у моєму серці. В даний час переходити в іншу команду я не бачу сенсу. Сподіваюсь, наш віце-президент перегляне своє ставлення. Хоча я не знаю, чому мене не взяли на збори з основною командою. Можливо, щось зміниться і я поїду на другий збір. Якщо ні – буду працювати з дублем так само, як і з першою командою. Повторюю, виключно в ролі гравця, в жодному разі не тренера.

Перехід у Волинь? Андрій Тлумак – мій хороший друг, ми 3 роки прожили в одній кімнаті, граючи в Карпатах. Коли він очолив Волинь, одразу запропонував мені приєднатись до його команди. Проте влітку Смалійчук мене не відпустив з Карпат. Як буде далі – побачимо, влітку все може статися. Варіант непоганий, проте повторюю – про це можна буде говорити не раніше літа. Саме зараз такої пропозиції немає», - цитує Федецького «Футбол 24».