​Йосип Піварич: «Моє одужання триватиме недовго»

Динамо Київ 1 Лютого, 10:56 1231
​Йосип Піварич: «Моє одужання триватиме недовго»
Захисник «Динамо» Йосип Піваріч розповів порталу 24Sata про свою травму, отриману ним у товариському матчі проти «Спарти».

У 30-річного хорвата, нагадаємо, була діагностована серйозна травма колінного суглоба, яка вивела його з ладу до кінця сезону.

- Чесно кажучи, я навіть не знаю, що саме сталося. Я трохи послизнувся, мені не хотілося падати на землю, і я спробував втриматися на ногах. А потім просто зробив неправильний рух. І відразу зрозумів, що це серйозна травма коліна…

Моя перша аналогічна травма три роки тому? Я дійсно намагаюся не бути забобонним у житті, але це не має значення в таких речах. Що я можу сказати? Здається, моя підготовка не була оцінена, так що, ймовірно, більше я туди зі своїми клубами не поїду. Минулого разу я травмувався перед ЄВРО у Франції, та так, що у мене не було достатньо часу для відновлення і можливості зіграти в цьому великому турнірі.

На щастя, зараз травма не на тому коліні, яке вже було прооперовано. Я зроблю те ж, що і минулого разу – операцію у доктора Худеца, а потім реабілітацію у доктора Басчевана. Це було моє рішення. Представники «Динамо» хотіли провести операцію в Барселоні, але ті люди зробили багато після моєї першої травми коліна, тому у мене немає причин щось змінювати.

Після минулої травми я повернувся на поле через п'ять місяців, що було одним з рекордів у світовому футболі? Ха-ха! Було ще кілька прикладів, коли футболісти поверталися так швидко. А нещодавно я прочитав, що один спортсмен повернувся після такої операції на коліні вже через три місяці. Хто? Чудовий Мірко Філіпович (хорватський боєць змішаних бойових мистецтв і професійний кікбоксер-важковаговик), який зневажає своїх конкурентів. Гаразд, я не такий, як він, але теж незабаром повернуся. Я вже проходив через цю травму, знаю, що мене чекає і що найважливіше, це – «порядок в моїй голові». Три роки тому я грав рівно через п'ять місяців після операції, вірю, що і тепер буде також. Тому моє одужання триватиме недовго, - сказав Піварич.