Іщенко: «Миколенка за бійку було відраховано, за нього просили вся команда та тренери»

Динамо Київ 1 Лютого, 18:36 5142
Іщенко: «Миколенка за бійку було відраховано, за нього просили вся команда та тренери»
Керівник дитячо-юнацької школи «Динамо» Олександр Іщенко розповів про те, як був відрахований з академії Віталій Миколенко.
«У Миколенка все складалося поетапно. Був один жорсткий момент, і він був відрахований. У нас бувають моменти, коли старшим гравцям не подобається, що молодші роблять їм зауваження. Віталік дуже круто поговорив з одним з гравців, за що був відрахований. Але вже перед фіналами, три роки тому, а у нас якраз тоді працював іспанський фахівець Альберто, прийшла вся команда і тренери. Була розмова про його повернення.

Це був поодинокий випадок у Віталіка, і ми потиснули руки один одному і визначилися з тим, що шанобливе ставлення має бути не тільки до тренерів і персоналу, а й у футболістів один до одного. Зірка сама по собі може і не бути зіркою, а команда може допомогти такому гравцеві. Миколенко в той момент, як старший товариш, мав допомогти. А якщо ти не згоден, то доведи не кулаками, а ділом.

Хоча, ми знаємо, що, на жаль, такі моменти бувають. А іноді це і правильні моменти. Як то кажуть, в душовій молодому десь трохи наступили на мозоль, щоб він поводився нормально і не підводив команду», – цитує Іщенка Тribuna.