Футбол України 3 Лютого, 14:59 1975
«Зозуля нокаутував «Кордобу». Іспанські ЗМІ та фани вихваляють українця, який двома голами наблизив «Альбасете» до Прімери | 19-27
Роман Зозуля дублем приніс «Альбасете» важку перемогу над «Кордобою» (1:3) та повернув команду в боротьбу за вихід у Прімеру – 2 очки відставання від лідера чемпіонату.

Альбасете підійшов до матчу з безвиграшною серією та «горів» більшу частину поєдинку проти аутсайдера Сегунди Кордоби. У середині другого тайму «механічний сир» оформив камбек і змінив ситуацію на свою користь, забивши 3 голи за 6 хвилин. Головним героєм зустрічі став Роман Зозуля – в його активі дубль.

Український форвард вийшов у старті Альбасете та підтвердив статус основної ударної сили команди. Зозуля забив обидва м'ячі у своєму коронному стилі – в падінні головою з лінії воротарського майданчика. Обидва рази під «ластівку» Романа асистував Нестор Сусаєта: на 65-й хвилині акуратно скинув головою, а на 71-й – вирізав класну подачу.

Зозуля відзначився ще в першому таймі, коли замкнув простріл на дальній стійці, однак арбітр скасував взяття воріт через сумнівне положення поза грою. Навряд чи це частина «змови» суддів проти нашого нападника, але на стоп-кадрі з офсайдної камери може здатися, що в Альбасете відібрали чистий гол.

Офсайди стали проблемою для Зозулі у вчорашній грі – всі 3 положення поза грою гостей на рахунку українця. До перерви він запам'ятався ще ударом повз ворота з гострого кута та передачею грудьми під постріл вчорашнього іменинника Фебаса.

Роман традиційно багато пропонував себе партнерам і підігрував їм. На полі Кордоби робив це частіше, ніж в середньому по сезону – 22 передачі з точністю 68%. Вступив у 13 єдиноборств і 46% з них виграв, що є непоганим показником для гравця атаки.

Статистичний портал SofaScore визначив Романа Зозулю найкращим гравцем зустрічі на рівні з його асистентом Сусаєтою. Оцінка – 8.4. Найвищий бал для українського форварда в цьому сезоні.

Провідні іспанські ЗМІ також виділили Романа серед учасників матчу. AS тільки екс-нападнику збірної України поставив 3 бали та видав статтю із заголовком «Зозуля нокаутував Кордобу та Курро Торреса».

Популярне видання пише про магічні 6 хвилин з трьома голами Альбасете: «Другий м'яч Зозулі поставив у матчі крапку та об'єднав вболівальників Кордоби на трибунах – вони в унісон вимагали відставки головного тренера Курро Торреса».

Marca назвала звіт про матч «Зозуля очолив камбек Альбасете в Кордобі». Журналіст Рафа Фернандес вважає, що рішення арбітра скасувати перше взяття воріт форварда «більш ніж сумнівне», а також відзначає класні гольові передачі Сусаєти, які Роман перетворив у забиті м'ячі.

Вболівальники Альбасете захоплюються вчорашнім перфомансом Зозулі, пишуть у Twitter про любов до нього, називають найкращим українцем в історії та одним із топ-фінішерів дивізіону.

Кордоба – Альбасете: відео голів Зозулі та огляд матчу можна переглянути на Youtube: