Фонсека похвалив молодь після матчу з «Ботевом» – порція компліментів дісталася вихованцю «Динамо»

Футбол України 4 Лютого, 19:51 678
Фонсека похвалив молодь після матчу з «Ботевом» – порція компліментів дісталася вихованцю «Динамо»
Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека залишився задоволений діями своїх підопічних у матчі проти «Ботева». Португалець окремо відзначив молодого оборонця «гірників» Сергія Чоботенка, який є вихованцем «Динамо».
«Сподобався матч і результат. Зрозуміло, що рівень складності був зовсім не таким, як вчора. У цього суперника немає таких сильних якостей, як у Партизана. У будь-якому випадку сьогодні мені сподобалася відповідь всіх наших футболістів. Дуже компетентно і серйозно зіграли. Молоді хлопці відмінно себе поводили на полі – це доводить, що і вони на правильному шляху.

Шахтар був змушений повернути захисника Сергія Чеботенка, який був в оренді в Маріуполі й взяти з молодіжної команди Валерія Бондаренка. Мені сподобалося, як ця пара центрбеків зіграла у матчі проти Ботева. Обидва – молоді футболісти, які не були з нами. Той-таки Чоботенко приїхав тільки сьогодні, а до того з нами навіть не тренувався. Перед матчем буквально за кілька хвилин спробував комплексно пояснити, як діє наша лінія оборони, що їм слід робити на полі.

Відверто кажучи, не очікував від хлопців такого позитивного відгуку. Мені справді дуже сподобалось, як вони зіграли. Чоботенко й Бондар провели відмінний поєдинок! Звісно, беру до уваги і те, що суперник не створив нам великих проблем, утім у них була належна поведінка на полі», – цитує португальського фахівця офіційний сайт «гірників».