«Динамо» не змогло забити «Естерсунду»

Динамо Київ 5 Лютого, 15:18 2298
«Динамо» не змогло забити «Естерсунду» | 19-27
Київське «Динамо» розійшлося миром із шведським «Естерсундом».

Зустріч із «Естерсундом» кияни провели майже тим самим складом, що грав у першому таймі минулого матчу проти софійського ЦСКА. Протягом гри Олександр Хацкевич провів лише одну заміну, змінивши голкіперів.

Не можна сказати, що перша половина сьогоднішнього матчу складалася на користь «Динамо», навпаки, у команди було досить багато браку в передачах, а також фолів.

Але «біло-синім» все ж вдалося створити кілька моментів біля воріт суперників. Два шанси мав Шапаренко: спочатку Микола влучив у штангу після пасу від Циганкова, а трохи згодом пробив прямо в руки голкіперу.

Чудовий момент був і у Соля - наприкінці першого тайму іспанець буквально з метра не зумів переправити м'яч після прострілу від Вербича у порожні ворота.

Другий тайм також розпочався за ігрової переваги «Естерсунда», але пізніше небезпеку почало створювати і «Динамо», наприклад, на 71-й хвилині Буяльський пробивав із гострого кута - проте неточно.

Під кінець гри кияни захопили ініціативу, але на завершальній стадії атак нашій команді не вистачало точності. Не влетів м'яч у ворота і після штрафного у чудовому виконанні Вербича на 81-й хвилині - словенець влучив у поперечину.

При цьому «Естурсунд» взагалі не створював майже ніякої гостроти біля воріт «Динамо». Так команди і розійшлися - без голів, 0:0.

Контрольний матч

«Динамо» (Київ) - «Естерсунд» (Швеція) 0:0

Склад «Динамо»: Бойко (Бущан, 60) - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Буяльський, Че Че, Шапаренко, Циганков, Вербич - Соль.

Стартовий склад «Естерсунда»: Мохлін, Ішервуд, Бергквіст, Хоган, Менсіро, Амін, Едвардс, Кпозо, Хопкат, Баптіст, Фріцсон.

Попередження: Шапаренко (36) - Хопкат (34)